YORK KLİMA BAYİ Göksu teknik

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 2808

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 127

Açıklama

Gipa A.Ş. 1979 yılında dayanıklı tüketim ürünleri alanında faaliyet gösteren perakende sektörünün ihtiyacı olan ürünlerin toptan pazarlamasını yapmak üzere Gizerler perakende mağazalarını işleten  Gizer ailesi tarafından kurulmuştur.

Gipa A.Ş,  Johson Controls firmasının York markalı DP&C Ürünlerinin Türkiye´deki tek yetkili distribütörüdür.  Gipa A.Ş biri Genel Müdürlük olmak üzere Adana, İstanbul, Ankara, İzmir,  Antalya illerinde bölge müdürlükleri hizmet vermektedir.   Gipa A.Ş,    Türkiye genelinde uzman kadrolarla oluşturulmuş yetkili satıcıları ve servisleri bulunmaktadır.

Yaratıcılıkla geçen  128 yıllın sonunda, bulunduğu iş alanında bir çok ilklerin sahibi olan  Johnson Controls, global olarak çeşitlendirilmiş teknoloji ve 150´den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet veren global endüstri lideridir.

York markası ile güçlerini birleştirerek  HVAC  sektöründe ki öncülüğünü bir adım ileri götürmüştür. Başarılı iş ve konforlu yaşam için bir teknoloji arıyorsanız, sizi dinliyoruz.  Müşterimizin durumunu anlıyor ve buna göre en mümkün çözümü sunuyoruz.

Johnson Controls ve YORK yarattığı taze ve sağlıklı hava ile mekanlarda ki  sakinlerini gün boyu zinde tutan konforlu bir yaşama kavuşturmak için dünyanın her yerindeki bina görünümlerinin arkasında klima üniteleri kurdu.

Birçok durum da  en iyi çözüm entegre Johnson Controls  ve YORK teklifi olacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterimizin ihtiyaçlarını memnun edecek tarzda kolaylıkla birleştirilecek basit bir çözüm sunmaktadır. İhtiyaçlar ne olursa olsun, hem seçim olanağı hem de esneklik sunuyoruz.

En zor koşullarda bile  sürekli ekonomik ve konfor faydaları yaratacak geniş çevre, enerji verimliliğinde en iddialı paket çözümleri sağlıyoruz. Bütün ürün ve hizmetlerimizde çok iyi eğitilmiş ve duyarlı teknik servis ekipleri bakım, onarım, değişiklik ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Bizimle nasıl karşılaşırsanız karşılaşın; işinizi daha kolaylaştırmak ve hayatınızı daha rahat kılmak için çalışıyoruz

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.