Tanıtım

Yayınlayan toptancigeldi
0
(0)
0 498
2 Yıl Önce

Şirket tanıtımı

Bayi odaklı çözümler sağlayarak her zaman, her yerde bayilerimize en hızlı, en kaliteli, en ekonomik çözümler sunma yolunda ilerlemekteyiz.

2015 yılından bu yana pazaryerlerinde ve internet siteleri üzerinden perakende e-ticaret yaparak edindiğimiz tecrübe ile Toptan Satış hizmetlerine de firmamız 2020 yılında başlamış bulunmaktadır.

Hizmet Tanıtımı

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri toptancigeldi.com' a  yönlendirerek, ürünleri toptancigeldi.com’ un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Ücretsiz XML Hizmetimiz ile Tek Link de Tüm Ürünlerimizi Alma Fırsatı Elinizde! Sizde Gelip Bayimiz Olun Ücretsiz XML Linkimiz' den Faydalanın. Uzman ekibimiz ile toptan ürün ihtiyaçlarınıza hızlı cevap veriyoruz. Fiyatlarımız ile bayilerimize yüksek kazanç sağlamayı ve hızlı satış oluşturmayı hedefliyoruz.

Telefon 0 342 999 18 17
Adres Karataş Mah. 103421 Nolu Cadde No: 34/E Şahinbey / GAZİANTEP
Şehir GAZİANTEP
Firma Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu firma için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!