OZOQUİZ TEST VE SINAV SİSTEMİ

İlan Detayları

  • İlan ID: 5203

  • Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2021

  • Görüntüleme: 42

  • Website: www.ozoquiz.com

Açıklama

Online eğitim süreci içerisinde öğrencilerin ders ve ödevlerini İnternet üzerinden takip etmesi, gelecekte de eğitim alanında gidilecek çeşitli değişimlerin olacağını bize göstermektedir. Online eğitim programı boyunca eğitimciler, öğrenciler ve veliler için oldukça yararlı olan online sınav sistemleri ise online eğitimi her alanda destekleyerek öğrenci başarı yüzdelerini arttırmayı hedeflemektedir.

Online sınav sistemleri içerisinde yer alan çeşitli hizmet ve modüller sayesinde eğitimcilerin sınırsız ders konusu ve zorluk derecesine bağlı olarak online sınav ve test hazırlamasına olanak vermektedir. Hazırlanan online sınavların ve testlerin e-posta ve iletişim numarası üzerinden bilgilendirilme özelliği ile zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılan online sınav ve test sistemleri, dönemsel olarak başarı düzeyini ölçekleyerek bireysel ve sınıf yüzdesini analiz etmenizi sağlamaktadır.
Gelecek bir tık ile elinizde!
OzoQuiz, Online Test ve Sınav Sistemi, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri eğitim alanında güvenli ve disiplinli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Öğrenciler, eğitimciler ve velilere özel geliştirilen OzoQuiz, Online Test Ve Sınav Sistemi ile birlikte geleceğe bir adım atmaya ne dersiniz? Detaylı bilgi ve teklif almak için www.ozoquiz.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.