Orkide Pastaneleri (Bahçe)

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 4050

  • Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2017

  • Görüntüleme: 161

Açıklama

Kurabiyeyi lezzetli yapan nedir?

Ve pastayı eğlenceli kılan?

Ya da çikolatayı karşı konulmaz hale getiren?

 

Aslında tüm bu soruların cevapları Orkide´nin kurum kültürünü oluşturan değerlerinde saklı. Yarım asırdan bu yana heyecanla, severek yaptığımız, saygı ve özen gösterdiğimiz bir işimiz var; lezzetli, kaliteli, kimi özgün, kimi geleneksel ürünleri hijyenik şartlarda sunarak insanları mutlu etmek…

Orkide ailesi olarak tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi benimsiyor, yüksek kaliteyi korumak amacıyla geleneksel ve doğal yöntemlerden taviz vermiyoruz. Geleneksel lezzetleri özgün formlarda sunmayı hedefliyor ve her biri özel olan müşterilerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Bir yandan Gaziantep´in yöresel lezzetlerini orjinal dokusuyla sunarken diğer yandan en zor uluslararası yemek ve tatlıların altından kalkabiliyoruz. Bunu başarmak için her sabah ilk günkü heyecanla işe başlıyor, uzmanlığa önem veriyor ve öğrenme coşkusuyla sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Gazimuhtarpaşa Caddesi´ndeki merkezinin yanı sıra farklı noktalardaki şubelerinde hizmet veren Orkide, sabahları yoğun iş temposuna hazırlayanlara enerji veren leziz kahvaltılıklar, öğlen ve akşam yemekleri için İtalyan mutfağından seçmeler ve günün her saatinde sohbet eşliğinde kendini ödüllendirmek isteyenlere sayısız tatlar sunuyor.

Günümüzde artık kalite ve prestiji simgeleyen Orkide Pastanesi tarafından üretilen bazı lezzetlerin ünlü Antep mutfağını eşsiz dokusunun parçaları haline gelmesi elbette tesadüf değil. Sizleri de Orkide tarafından sunulan benzersiz lezzetlerin büyüsüne kapılmaya davet ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.