Önal Yem

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 4044

  • Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2017

  • Görüntüleme: 173

Açıklama

Önallar Yem Sanayii 1989 yılında Bursa´nın Mustafa Kemal Paşa ilçesinde Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yemleri ve Kanatlı Grubu hayvan Yemleri Üretimine Başlamıştır.

Bünyesinde 250 kişi İstihdam Eden Önallar Yem Sanayi 20 Dönüm Üzerine Kurulu Yem ve Un Üretim Tesisleri İle Üretim Yapmaktadır.

Önallar Yem Sanayi Tesislerinde Günlük 1.000 Ton Yem, 300 Ton Un Ayrıca Yine Grubumuza Ait Önallar Tavukçuluk Tesislerimizde de 180.000 Adet Yumurta Üretim Kapasitesi İle Müşterilerine Geniş Bir Yelpazede Hizmet Sunmaktadır..

Dünyadaki Tüm Besleme Yöntemlerini ve Yeniliklerini, Yılların Tecrübesi İle Birleştirerek Tedarikçisi Olduğu Yetiştirici Gruplara Taşımış ve Ülke Hayvancılığının Verimli Bir Şekilde Gelişme ve Büyümesine Katkıda Bulunmuştur.

ÖNAL YEM´DE KALİTE BİR BÜTÜNDÜR…

Sahayı sürekli izleyen Önal yem, sadece kendi ürettiği ürünleri değil, pazarda sunulan diğer yemlerinde analizlerini yapar ve sektörün kalitesine destek olur.

Planlanan yüksek kaliteye göre hammadde alımından başlayan kalite yolculuğu satış sonrası hizmetlerle sürekli desteklenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.