Ömür Plastik

İlan Detayları

  • İlan ID: 2268

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 153

Açıklama

Plastik Sanayisinin önde gelen firmalarından Ömür Plastik 40 yılı aşkın süredir alanında uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.Firmamız sektöründe ilk ve lider firmadır.

Firmamız kuruluşundan bu yana ,yeni ürünler , yeni modeller tasarlamış ve bu ürünleri sektöre kazandırmıştır. Ürün tasarımı ve üretimi üzerindeki çalışmalarımız her sektörde olduğu gibi piyasadaki ürünleri kopyalayıp yapan firmalarada önderlik etmiştir.Hedefimiz yeni ürünler üretmeye çalışarak talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda siz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Tanıtım ve pazarlama ağımızı genişletmek amacıyla yeni tasarım ve ürünlerimizi internet aracılığıyla duyuracağız.

Firmamızın üretim kapasitesi yanlızca tanıtım ürünleriyle sınırlı değildir. Sizlerden gelen talep ve önerileride hassasiyetle değerlendireceğiz. Talepleriniz doğrultusunda farklı imalatlar yapabiliriz. Firmamız her zaman ?Siz hayal edin ,biz imal edelim? sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Bu arada bazı firmalar ismimizi kullanarak siparişler almaktadır. Bu anlamda madur olmamanız için firmamız telefonları ve mail adresi aracılığı ile siparişlerinizi takip edebilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz. Yeni açılacak olan şubelerimiz olunca bunu web sayfamızdan bildireceğiz sizlere.

Faruk YILMAZ

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.