Nepasun

İlan Detayları

  • İlan ID: 2103

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 224

Açıklama


Dünya üzerinde fosil yakıtlar, çevre kirliliği gibi sebeplerle hergün artan alternatif enerji talepleri içerisinde güneş ve rüzgar enerji stratejileri önemli yer almaktadır. Ülkemizde hızla büyümeye başlayan bu alanda ki sektörlerde, ileri teknoloji ürünü olan mamüllerin yer alması ve geliştirilmesi önemle üzerinde durulan hususlar haline gelmiştir. İçinde yer aldığımız süre boyunca enerjinin esas kaynağını teşkil eden silikon hücreleri ve diğer fotovoltaik teknolojilerin gelişimi ile verim artışları sağlanması ve talebin artmasından dolayı maliyetler düşmektedir.

Nepasun UG  yurtdışında yıllardır meydana getirdiği güvenli ticaret ve kaliteli ürün tedarik sürecindeki pek çok ortak ve üretici firmanın olumlu referanslarıyla faaliyetlerini Türkiye?de değerlendirmeye başlamış ve bünyesinde yer alan pek çok kuruluşa en iyi imkanlarla Alternatif Enerji Piyasasında ülkemizde başarılı işletmelerin yer almasına öncülük etmiştir.

Hedef ve doğrultularına uygun olarak müşteri portföyümüzü genişletmek, çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi firmaların önünü açmak, yurtiç ve yurdışı müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak,ayrıca bu alanda ülkemizi en iyi konuma getirmek en başlıca amaçlarımızdandır.

NepaSun UG Alternatif Enerji Hizmetleri

 Ürün Grupları:

  • Solar Panel ve yan ürünleri
  • Rüzgar Tribün ve yan ürünleri
  • Sağlik,  gıda, otomotiv, lisansli ürünler ve ithalati yasak olanlar hariç diğer ürün gruplarının ithalatı gerçekleştirilmektedir. Bu konuda bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz?

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.