MEVA KIO Makine Sanayi Limited Sirketi

İlan Detayları

  • İlan ID: 5198

  • Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2021

  • Görüntüleme: 41

  • Website:

Açıklama

Şirketimiz, MEVA KİO Limited Şirketi, Çek Cumhuriyeti Merkezli Çevre Ekipmanları üretim tesisleri bulunan 1898 yılında kurulmuş ve Avrupa da 24 ülkede satış ağı ve depoları olan MEVA Şirketi ile Türkiye de 3 nesillik bilgi ve tecrübe geçmişiyle 2009 yılından itibaren KIO Markasıyla faaliyetleri sürdüren, ülkemizde Çevre Sektöründe bilinen, Orta doğu, Afrika ve Yakın Asya ülkelerinde satış ağı bulunan KIO Grup firması ortak kuruluşudur.
MEVA A.S. , Çek Cumhuriyetinde yerleşiktir. MEVA yönetimi, MEVA’yı üst düzey bir performansla Avrupa çapında çevre kalitesinin iyileştirilmesine önemli katkı yapacak bir marka haline getirmiştir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Kio Grup ise Türkiye’nin gelişen sanayisi sayesinde ürün portföyünü genişletmiş Atık Konteynerler, Geri dönüştürülebilir Atıkların Taşınması için Endüstriyel 2-40 m3 arası Konteynerler ve Konteyner Taşıyıcı Kancalift Kamyon Ekipmanları, Çevre temizliğinde kullanılan Kamyon Ekipmanları pazarlamaya başlamış ve bu konuda da yabancı iş ortakları ile birlikte önemli adımlar atarak yerli imalatta zengin ürün seçeneği de sunarak sektörde sayılı firmalar içinde yerini almıştır.
Meva KİO ise her iki firmanın geçmişten günümüze taşıdığı tecrübe ve kaliteyi arkasına alarak Atık Konteynerleri, yağ yönetimi, depolama, fabrika ekipmanları, taşıma teknolojileri ve şehir mobilyaları gibi çeşitli endüstriyel alanlarda ki geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve en uygun maliyetle sunmayı hedeflemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.