Metropol Eğitim Kurumları Bakırköy

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 2052

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 169

Açıklama

Hakkımızda

Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne YÖS, SAT, TCS (kaldırılmıştır), YÇS (kaldırılmıştır), YGS, LYS, SBS, GRE, GMAT, ALES, KPSS sınavlarına hazırlık alanında aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi alanında yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur.

Kurumumuz 2004 yılından itibaren ise kurslarımız bünyesinde sadece YÖS ve SAT kursları hizmeti vermektedir.

Metropol Eğitim Kurumları Türkiye?nin önde gelen birçok üniversitesine kazandırdığı öğrencilerin ve diğer sınavlarda da kayda değer başarılar elde eden öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle eğitime bakışını sürekli geliştirmiş, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Metropol Eğitim Kurumları olarak uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ve birikim ile eğitim alanındaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirmemizi ve eğitim anlayışımızı sürekli yenilememizi sağlamıştır.

Metropol Eğitim Kurumları 1998 yılından itibaren, birikimini yayıncılık alanında da öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın hizmetine sunmaya başlamış; eğitimin her kademesine yönelik yayınlar üreterek Türkiye?de ve Dünya?da yüzbinlerce öğrencinin başarısına katkıda bulunmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.