Memorial Wellness Zorlu Center

İlan Detayları

  • İlan ID: 1903

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 132

Açıklama

Sağlık ve Güzelliğin Bilimle Buluşmasına Tanık Olun…

Yepyeni bir hayata güzel bir başlangıç yapmak ve hayat kalitesini yükseltmek isteyenler için Memorial Wellness hizmetinizde…

Sağlık, güzellik, estetik ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan, bilimsel çerçevede hazırlanmış tüm hizmetleri bir arada sunan Memorial Wellness, kendini yeniden keşfetmek isteyenlere sağlıklı ve güzel bir yaşamın kapılarını açıyor.

Memorial Wellness, sağlıklı olmaya ve güzel yaşamaya önem veren herkes için var.

WELLNESS (WELL-BEING) NEDİR?

Wellness; insanın bedensel, zihinsel ve ruhsal açıdan, tam bir sağlık ve zindelik içinde olması; kendisini enerjik, mutlu ve dengede hissetmesidir. Bilinen sağlık problemi olmayan bir kişinin iyi hissetme halini yani well-being düzeyini en üst seviyeye taşımak, sağlık profesyonellerinden oluşan bir ekip ve bilimsel yöntemlerle, hayat boyu danışmanlık ve eğitim gerektirir.

“Memorial Wellness”, sağlık için sadece hastalıkların tedavisinin yeterli olmadığı, pek çok rahatsızlığın ortaya çıkmadan önlenebildiği gerçeğinden hareketle; bedensel, ruhsal ve sosyal yönden sağlıklı yaşam için gerekli tüm hizmetlerin bir arada sunulduğu bir sağlıklı yaşam merkezidir.

Memorial Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek “Wellness” kavramını; uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, tıbbi donanımı ve kişiye özel koruyucu hekimlik uygulamaları ile birlikte sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.