LIEBHERR BAYİ Sadık Mersin Dayanıklı Tük. Mal. ve Mob. Paz.

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 3994

  • Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2017

  • Görüntüleme: 155

Açıklama

Liebherr aile şirketi 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kuruldu. İlk mobil, kolay monte edilebilen ve fiyatı uygun döner kule vinçteki başarı şirketin temelini oluşturmuştur. Bugün Liebherr sadece dünyanın en büyük inşaat makinaları üreticileri arasında sayılmamaktadır, aynı zamanda da bir çok başka alanda teknik özellikleri yüksek olan ve kullanıma yönelik ürün ve hizmetler sunan bir şirkettir. Şu anda bir şirketler gurubu olarak tüm kıtalarda, 100 şirketi ve 30.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Merkezden bağımsız organize edilmiş şirketler gurubu anlaşabilinir, bağımsız hareket eden şirketlere bölünmüştür. Bu şekilde müşteri yakınlığı sağlandığı gibi, uluslar arası rekabette Pazar sinyallerine esnek davranma imkanıda sağlanmıştır. Her bir ürün gurubunun üretim ve pazarlama şirketleri o gurubun üst yönetimine bağlıdır. Şirketler gurubunun çatı organizasyonu ise Liebherr-International AG şirketidir ve sahipleri tamamen Liebherr aile fertleridir. Aile şirketi ikinci nesildeki kardeşler Isolde Liebherr ve Willi Liebherr tarafından müşterek idare edilmektedir.

Uluslararası pazarda yarım asırdan fazla tecrübeye sahip Alman HACK GmbH, 2009 yılından itibaren son teknoloji ürünleri ve uzman ekibi ile Türkiye pazarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllar uluslararası Beyaz Eşya pazarında tecrübe sahibi olan HACK şirketi 2009 yılından itibaren Türkiye`de yeni uzman ekibiyle hizmet vermektedir. LIEBHERR Soğutucu ve Dondurucu Cihazlar gibi konusunda iyi isim yapmış üreticilerin endüstriyel temsilciliklerinin başarı ile yürütülmesi konusunda uzmanlaşmış şirketimiz Türkiye genelinde bayiler ve satış noktaları ile ürünlerini kullanıcılara sunmaktadır.

Büyük bir depo ve ürün stoğumuz sayesinde ülkemizin her köşesine yayılmış bayilerimiz istedikleri ürün çeşidine en kısa sürede ulaşabilir. Hizmet anlayışımız ve ana şirketimiz tarafından eğitilmiş ülke çapındaki geniş müşteri servisimiz ve  yedek parça stoğumuz ürünlerimizi kullananlara yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Hedefimiz rekabet edebilen fiyatlar, kaliteli ürünler, bilinçli ürün tanıtımı, satış eğitimi ve satış desteği ile sektörümüzdeki satış kanallarına farklı bir katma değer kazandırarak, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin ve kendimizin geleceğini sağlamlaştırmaktır. Biz ve personelimiz sizlerle başarılı bir şekilde çalışmaktan mutluluk duyarız.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.