E.M.P. FLANŞ - DİRSEK SANAYİ

Yayınlayan empflansdirsek
0
(0)
0 628
2 Yıl Önce
1989 Yılında İSTANBUL KARAKÖY'DE kurulan E.M.P. , boru ve bağlantı elemanlarını kendi bünyesinde üreterek , sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
 
           
E.M.P. rafineri , arıtım tesisleri , elektrik ve hidroelektrik santralleri , barajlar , gemi inşa sanayi ve inşaat sektörlerine , flanş , te , dirsek ,redüksiyon ,kep , boru parçası , kollektör , dövme fittings vb. boru ve ek parçalarının üretimini yapmanın yanı sıra ürünlerine polietilen , epoksi ve galvaniz kaplamaları uygulayabilmektedir .
 
           
DIN , EN , JIS, ASME , ANSI , GOST ve diğer normlarda DN 15 - DN 4000 ölçü aralığında üretim yapan E.M.P. , müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda , teknik çizimlerini de kendi bünyesinde oluşturarak , proje bazlı özel imalatları gerçekleştirmektedir.
 
           
TSE , ISO ve CE kalite belgelerine sahip olan E.M.P. gelen taleplere bağlı olarak ,ürünlerine kimyasal analiz , çelik akma -çekme ve kopma testi , sertlik testi , darbe testi ve UT - RT testleri yaptırarak sertifikalandırmaktadır. Gerek yurt içinde ,gerekse yurt dışında birçok kurum ve kuruluşun endüstriyel ihtiyaçlarını karşılayan E.M.P. ,kurumsal anlayışı ile her geçen gün daha kaliteli , hızlı ve güvenilir hizmet vermek ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Telefon (0212) 665 88 08 (pbx)(0533)207 67 00 (gsm)(0537) 265 50 17 (gsm)
Adres Merkezİkitelli O.S.B. Mah. Bedrettin Dalan Bulvarı No:23 Metro34 Plaza Kat:7/D:72 Başakşehir/İstanbulİkitelli Fabrikaİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eski Turgut Özal Caddesi No:8 D Blok 104/A Başakşehir İstanbul TürkiyeÇayırova FabrikaŞekerpınar Mahallesi Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi 246.Ada Ayçiçek Sokak No:13 Çayırova/Kocaeli Türkiye
Şehir İstanbul
Firma Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu firma için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!