BOSCH NEVZAT SENER DAYANIKLI TUKETIM MALL PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LTD.STI

1 of
Önceki Sonraki

İlan Detayları

  • İlan ID: 2143

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 192

Açıklama

Kalite

Kullanılankaliteli malzemeler sayesinde Bosch ev aletleri, yüksek verim taleplerinikarşılar ve maksimum kullanım rahatlığı sunar. Birinci sınıf kalite, yüksekkaliteye sahip malzemede ve eşsiz işçilikte kendini gösterir. Üstün performanssunan, uzun ömürlü ve yüksek değere sahip Bosch ev aletleri, Bosch üretimfelsefesinin açık birer kanıtıdır.

Sorumluluk

Bosch?unçalışma anlayışı dürüstlüğe dayanır. Şeffaf bilgilendirme politikası sayesindede herkes için ? çalışanlar, tedarikçiler ve müşteriler ? güvenilir bir markayaratılmış olur. Dürüstlük ve güvenilirliğin temelinde yatan unsur ise,Bosch?un insana ve doğaya duyduğu saygıdır. Bu temel anlayış, Bosch için, enverimli ev aletlerini geliştirirken çevre dostu üretim yöntemlerine uymakanlamını taşır. Bosch?un ?Doğa Dostu Teknoloji? politikası da, doğalkaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir yaşamı destekleyen Bosch teknolojileritanımlar. Bu teknolojiler ise, sadece bugünkü değil; gelecekteki yaşamımızı daiyileştirir.

Doğa DostuTeknoloji

Doğa DostuTeknoloji mührü, şeffaflık politikamızın bir parçası olarak ilgili ürünhakkında somut bilgilendirme sağlar. Özellikle doğal kaynakları koruyan ve aynızamanda günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojileri ifade eder. Doğa DostuTeknoloji mührünü taşıyan cihazlar; üretimde istikrarlı, tüketimde verimlidir, performansbakımından da tartışılmaz bir üstünlüğe sahiptir. Doğa Dostu Teknoloji mührü;enerji, su veya diğer doğal kaynaklarda son derece düşük tüketim değerlerinesahip, devrim yaratan teknolojilerin kullanıldığı, en üst düzey verimliliğiolan ürünleri gösterir. Ve tabii ki tüm bu ürünler, diğer Bosch ürünlerindeolduğu gibi çevre dostudur. Bu mühür, somut tasarruf değerleri hakkında bilgiverirken verimli kullanıma ve kalıcılığa işaret eder.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.