Altınçağ Makina

Yayınlayan altincagmakina
0
(0)
0 467
2 Yıl Önce

Altınçağ BEM olarak kahve değirmenlerimiz ve kavurma makinalarımızı arzuladığınız kahve standartları için tasarladık. Kahve işlemeyi tasarım ve performans ile buluşturuyoruz!

Kahveye karşı tutkumuz 1978 yılında İzmir’de kurulan atölyemizde başladı. Ürün geliştirmemizde insan sağlığını, paydaşlarımıza karşı sürdürülebilirliği ve ürün performansını ilke edindik. Bu ilkeler şirketimizin geçmişten bugüne kadar başarılı bir şekilde hizmet vermesini sağladı.

Pazarda yenilikçi ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken markamız mevcut ve potansiyel müşterilerine esnek üretim seçenekleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra AR-GE çalışmaları sonucu sektörde bir devrim yaratan; 24 saat aralıksız çalışabilen kahve değirmenleriyle üst segmentte verimlilik sağlamaktadır. Disklerinden su sistemi dolaşan bu inovatif ürün ile kahveniz ısınmadan ve durmaksızın öğütülebilmektedir. Değirmenlerimizle öğütmede en önemli kronik sorun giderilmektedir: Öğütmeden kaynaklı ısınan kahveye ve öğütmeye mola vermeye artık elveda deyin!

İşimize olan tutkumuz yalnızca ürünlerimizde verimlilik yönüne değil, aynı zamanda tasarım sanatına da yatırım yapmamızı sağladı. Altınçağ BEM kahve kavurma ve öğütme değirmenlerini, kahvelerinizi renklendirecek bir kahve elçisi olarak kullanabilirsiniz. Kahve kavurmayı ve öğütmeyi bir sanat olarak benimsiyor; kahve tutkunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Telefon 0 232 459 61 50
Adres Mersinli, Gıda çarşısı, 1145/1. Sk. No: 49, 35170 Konak/İzmir
Şehir İzmir
Firma Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu firma için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!