Agb Jeneratör Ege Bölge Müdürlüğü

İlan Detayları

  • İlan ID: 2120

  • Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

  • Görüntüleme: 162

Açıklama

 AGB Jeneratör Satış ve Servis Hizmetleri A. Ş. İstanbul, Ankara, Antalya, Mersin, İzmir ve Samsun´da yer alan bölge müdürlüklerine bağlı Türkiye´nin birçok ilinde yer alan servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap verebilecek yeterliliktedir. 

      AGB Jeneratör Satış ve Servis Hizmetleri A. Ş. kadrosunda yer alan uzman Elektrik, Elektrik – Elektronik, Makine ve Çevre Mühendisleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en hızlı hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Branşları motor ve elektrik olan alanında uzmanlaşmış teknikerler ve teknisyenlerin oluşturduğu teknik ekipleri, 51 adet servis aracıyla Türkiye genelinde 7/24 servis hizmeti vermektedir. 

    AGB Jeneratör Satış ve Servis Hizmetleri A. Ş. Türkiye´deki büyük kurumlardan geniş mağaza ağına sahip market zincirlerine kadar birçok alanda geniş müşteri portföyüne sahiptir. 

    AGB Jeneratör Satış ve Servis Hizmetleri A. Ş. 2010 yılında Çukurova Power Mümessillik Ltd. Şti. ile imzalamış olduğu sözleşme ile Çukurova Marka Jeneratörlerin Türkiye´deki tek yetkili Servisi olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınız için teşekkür ederiz.
Alanlardan birini boş bırakmış veya çok hızlı gönderiyor olabilirsiniz.